Řazení produktů
Výpis produktů
Sýrové tyčinky
28 Kč
Měrná cena:
311,11 Kč / 1 kg
Skladem
Grissini tyčinky parmazán
65 Kč
Měrná cena:
590,91 Kč / 1 kg
Skladem
Grissini tyčinky slané, 110 g
65 Kč
Měrná cena:
590,91 Kč / 1 kg
Skladem
Mandle pražené solené 100 g
65 Kč
Měrná cena:
650 Kč / 1 kg
Skladem
Sýrové hruštičky se solí
67 Kč
Měrná cena:
837,50 Kč / 1 kg
Skladem
Mandle pražené solené 200 g
120 Kč
Měrná cena:
600 Kč / 1 kg
Skladem
Mandle uzené 200 g
120 Kč
Skladem
Ořechy z pece - sezam a růžová sůl
189 Kč
Měrná cena:
1 181,25 Kč / 1 kg
Skladem
Ořechy z udírny
189 Kč
Měrná cena:
1 181,25 Kč / 1 kg
Skladem
Ořechy z pece - kešu s lanýžem a pepřem
199 Kč
Měrná cena:
1 243,75 Kč / 1 kg
Skladem
Ořechy z pece - med a kampotský pepř
210 Kč
Měrná cena:
1 312,50 Kč / 1 kg
Skladem
Ovládací prvky výpisu
12 položek celkem
