Řazení produktů
Výpis produktů
Okurky cornichons 235 ml
79 Kč
Měrná cena:
33,62 Kč / 100 ml
Skladem
Řecké olivy kalamata s peckou 150 g
79 Kč
Měrná cena:
52,67 Kč / 100 g
Skladem
Řecké olivy mix 150 g
79 Kč
Měrná cena:
52,67 Kč / 100 g
Skladem
Stříbrné cibulky 235 ml
79 Kč
Měrná cena:
35,91 Kč / 100 g
Skladem
Bazalkové pesto
Už nikdy nebudete muset shánět čerstvou bazalku na poslední chvíli. Vynikající chuť jemného bazalkového pesta s Parmigianem, oříšky a česnekem podtrhne chuť čerstvých těstovin,...
89 Kč
Měrná cena:
445 Kč / 1 kg
Skladem
Meruňkový džem
89 Kč
Skladem
Sušená cherry rajčátka
95 Kč
Měrná cena:
475 Kč / 1 kg
Skladem
Linguine klubka 250 g
109 Kč
Skladem
Spaghettoni bezvaječné 500 g
109 Kč
Měrná cena:
21,80 Kč / 100 g
Skladem
Grilované olivy
115 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 1 kg
Skladem
Papriky na grilu
115 Kč
Skladem
Bylinkový čaj
117 Kč
Měrná cena:
2 340 Kč / 1 kg
Skladem
Černý čaj CEYLON
117 Kč
Skladem
Černý čaj EARL GREY
117 Kč
Měrná cena:
2 340 Kč / 1 kg
Skladem
Ovocný čaj
117 Kč
Skladem
