Řazení produktů
Výpis produktů
Sirup Malina 0,54 l, The Recipe
249 Kč
Měrná cena:
461,11 Kč / 1 l
Skladem
Sirup Pomeranč a zázvor 0,54 l, The Recipe
249 Kč
Měrná cena:
461,11 Kč / 1 l
Skladem
Sirup Zelený čaj a zelené jablko 0,54 l, The Recipe
249 Kč
Měrná cena:
461,11 Kč / 1 l
Skladem
Matcha bio, Šufan
299 Kč
Skladem
Matcha s lyofilizovanými jahodami bio, Šufan
Jahodové matcha latté? To je naše velká slabost. Kombinace jemné BIO japonské matchy a slaďoučkých lyofilizovaných jahod. Vznikla tak hravá a dokonale vyvážená kombinace, kterou...
329 Kč
Skladem
Černý lanýž plátky 40 g
330 Kč
Měrná cena:
825 Kč / 100 g
Skladem
Balsamikový ocet SILVER 250 ml
339 Kč
Skladem
Extra panenský olivový olej 500 ml
339 Kč
Měrná cena:
678 Kč / 1 l
Skladem
SPUMANTE ZERO 600 campi 0 % alkoholu, Lea winery, Itálie
339 Kč
Měrná cena:
452 Kč / 1 l
Skladem
Matcha s modrou spirulinou bio, Šufan
375 Kč
Skladem
Sirup Malina 1 l, The Recipe
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 l
Skladem
Sirup Pomeranč a zázvor 1 l, The Recipe
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 l
Skladem
Sirup Zelený čaj a zelené jablko 1 l, The Recipe
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 l
Skladem
Balsamikový ocet GOLD 250 ml
419 Kč
Skladem
Matcha 50 g, Royal Chai
499 Kč
Skladem
